روی ایران تاکسی زورگیری شناسایی پلیس آگاهی

روی: ایران تاکسی زورگیری شناسایی پلیس آگاهی ماشین پراید اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار بین الملل محبوبیت ترامپ به حداقل رسید / گالوپ

موسسه نظرسنجی گالوپ اعلام کرد، آخرین نظرسنجی این موسسه نشان می‌دهد که میزان محبوبیت رئیس‌جمهوری آمریکا به پایین‌ترین حد رسیده است 

محبوبیت ترامپ به حداقل رسید / گالوپ

گالوپ: محبوبیت ترامپ به حداقل رسید

عبارات مهم : خشونت

موسسه نظرسنجی گالوپ اعلام کرد، آخرین نظرسنجی این موسسه نشان می دهد که میزان محبوبیت مدیر جمهوری آمریکا به پایین ترین حد رسیده است

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، نتیجه های نظرسنجی گالوپ حاکی از آن است که تنها ۳۴ درصد آمریکایی ها عملکرد دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا را قابل قبول می دانند.

محبوبیت ترامپ به حداقل رسید / گالوپ

این نظرسنجی همچنین نشان داد، ۶۱ درصد آمریکایی ها معتقدند که عملکرد ترامپ قابل قبول نیست.

موسسه نظرسنجی گالوپ اعلام کرد که میزان محبوبیت ترامپ با پنج درصد کم کردن به حداقل خود در از وقت شروع دوره ریاست جمهوری وی رسیده است.

موسسه نظرسنجی گالوپ اعلام کرد، آخرین نظرسنجی این موسسه نشان می‌دهد که میزان محبوبیت رئیس‌جمهوری آمریکا به پایین‌ترین حد رسیده است 

کاهش محبوبیت ترامپ در حالی رخ می دهد که گفته می شود این امر با رخدادهای اخیر در شارلوتزویل بی ارتباط نبوده است.

پیش تر کاخ سفید در تصویر العمل به انتقادهای صورت گرفته از نوع محکوم کردن خشونت های شارلوتزویل از سوی دونالد ترامپ، در بیانیه ای اعلام کرد، مدیر جمهور آمریکا همه انواع خشونت ها را محکوم کرده است.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، روز شنبه در تظاهرات راستگرایان و طرفداران برتری نژاد سفید، و مخالفان آنها سه تن کشته شدند.

محبوبیت ترامپ به حداقل رسید / گالوپ

در جریان درگیری های روز شنبه یکی از راستگرایان با ماشین مخالفان را زیر گرفت که در نتیجه آنها یک زن ۳۲ ساله کشته شد و چندین نفر دیگر زخمی شدند. دو پلیس هم که از آسمان تجمع را زیر نظر داشتند در پی سقوط بالگردشان کشته شدند.

ترامپ همان روز خشونت ها را قاطعانه محکوم کرد و خواستار اتحاد مردم آمریکا شد.

موسسه نظرسنجی گالوپ اعلام کرد، آخرین نظرسنجی این موسسه نشان می‌دهد که میزان محبوبیت رئیس‌جمهوری آمریکا به پایین‌ترین حد رسیده است 

رئیس جمهوری آمریکا حوادث ویرجینیا را نمایش مفرط از نفرت، خصومت و خشونت خواند و خواستار بازگرداندن سریع نظم و قانون جهت حمایت از جان افراد بی گناه شد.

با این حال منتقدان و از جمله از هر صورت هایی از هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه دونالد ترامپ را به باد انتقاد گرفته که آیا مستقیماً نامی از طرفداران برتری نژاد سفید نبرده است.

محبوبیت ترامپ به حداقل رسید / گالوپ

در تصویر العمل به این انتقادها، کاخ سفید در بیانیه ای اعلام کرد: مدیر جمهور بسیار قاطع در بیانیه اخیر خود همه انواع خشونت، تعصب، و نفرت را محکوم کرد و البته این محکومیت کردن مشمول بر طرفداران برتری نژاد سفید، نئونازی ها و همه گروه های افراطی می شود.

در بیانیه کاخ سفید آمده است که مدیر جمهور آمریکا در بیانیه خود خواستار همبستگی ملی، و اتحاد همه آمریکایی ها شده است است.

دونالد ترامپ به پاسخ خبرنگاران راجع به این که آیا او حمایت از ملی گرایان سفید رد می کند و آیا او حمله به مخالفان راستگرایان را اقدامی تروریستی می داند، پاسخ نداد.

در این زمینه کوری گاردنر، سناتور جمهوری خواه در توییتر خود نوشت: آقای مدیر جمهور، ما باید شیطان را با اسمش نام ببریم. اینها طرفداران برتری نژاد سفید بودند و این تروریسم داخلی بود.

مارکو روبیو، سناتورجمهوری خواه نیز نوشت: نازی ها یا طرفداران برتری نژاد سفید ربطی به میهن پرستی ندارند و اینها در تضاد کامل است با آنچه آمریکا به دنبالش است.

کریس کریستی، فرماندار نیوجرسی که طرفدار دونالد ترامپ هست، نیز نوشت: ما نژادپرستی و خشونت ملی گرایان سفید را که نمونه آن در شارلوتزویل روی داد، رد می کنیم. هر کسی در رهبری هست، باید به سخن بیاید.

چارلز شومر، رهبر دموکرات های سنا نیز گفت: البته که ماه همه انواع نفرت را محکوم می کنیم. تا موقعی که مدیر جمهور ایالات متحده اقدام راست آلترناتیو را محکوم نکرده، وظیفه خود را انجام نداده است.

تری مک اولیف، فرماندار دموکرات ویرجینیا که این حوادث در ایالات او به وقوع پیوسته، به خبرنگاران اظهار کرد، در تماس تلفنی به مدیر جمهور آمریکا گفت «ما باید این سخنان نفرت پراکنانه و این ادبیات را متوقف کنیم.»

فرماندار ویرجینیا، اظهار داشت از که دونالد ترامپ خواسته است قاطعانه تر علیه طرفداران برتری نژاد سفید عمل کند.

واژه های کلیدی: خشونت | آمریکا | آمریکایی | طرفداران | رئیس جمهور | رئیس جمهور | دونالد ترامپ | ریاست جمهوری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs