روی ایران تاکسی زورگیری شناسایی پلیس آگاهی

روی: ایران تاکسی زورگیری شناسایی پلیس آگاهی ماشین پراید اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری مخالفت قاطع استیون اسپیلبرگ با حضور نتفلیکس در اسکار

استیون اسپیلبرگ فیلمساز مشهور آثار نتفلیکس را شایسته دریافت جایزه اسکار نمی‌داند.

مخالفت قاطع استیون اسپیلبرگ با حضور نتفلیکس در اسکار

مخالفت قاطع استیون اسپیلبرگ با حضور نتفلیکس در اسکار

عبارات مهم : جایزه

استیون اسپیلبرگ فیلمساز مشهور آثار نتفلیکس را شایسته دریافت جایزه اسکار نمی داند.

به گزارش خبرآنلاین، بحث گنجاندن آثار کمپانی نتفلیکس در دسته آثار سینمایی یا تلویزیونی همواره داغ بوده هست. هنگامی که بحث راجع به اسکار باشد بحث جالب تر می شود. آیا باید این آثار را در مسابقه جهت دریافت اسکار وارد کرد یا نه؟

استیون اسپیلبرگ کارگردان برنده اسکار در این باره نظر قاطعی دارد. به نظر او آثار نتفلیکس جایی در اسکار ندارند. او در این باره گفت: «وقتی کار را در فرمت آثار تلویزیونی می سازید، نتیجه فیلمی تلویزیونی است که اگر خوب باشد بدون شک لایق دریافت جایزه امی است نه جایزه اسکار. به نظر من نباید به صرف کمتر از یک هفته اکران محدود در چند سالن سینما اجازه حضور در مسابقه اسکار را پیدا کنند.»

نتفلیکس اخیرا در عرصه اسکار نیز وارد مسابقه شده است است و با فیلم هایی مثل «مادباند» به کارگردانی دی ریس و «سیزدهم» به کارگردانی آوا دورنی در این مسابقه حضور پیدا کرده است.

البته اسپیلبرگ تنها منتقد نتفلیکس نیست. پیش از این کریستوفر نولان هم به شیوه پخش فیلم ها در نتفلیکس تاخته بود، هر چند که بعد از آن عذرخواهی کرد و حرف هایش را «غیردیپلماتیک» خواند.

بحث دسته بندی آثار نتفلیکس بسیار گسترده هست. حضور این کمپانی در جشنواره های سینمایی نیز همواره جنجالی بوده هست. اخیرا جشنواره کن قانونی وضع کرده است که بر اساس آن تنها فیلم هایی قادر به شرکت در این جشنواره خواهند بود که اکران سینمایی هم داشته باشند.

مخالفت قاطع استیون اسپیلبرگ با حضور نتفلیکس در اسکار

واژه های کلیدی: جایزه | دریافت | مسابقه | جشنواره | سینمایی | برنده اسکار | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs