روی ایران تاکسی زورگیری شناسایی پلیس آگاهی

روی: ایران تاکسی زورگیری شناسایی پلیس آگاهی ماشین پراید اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بازی با روسیه جهت کشور عزیزمان ایران افتخار است / عزت‌اللهی

هافبک تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران پیش از دیدار با روسیه اعلام کرد: این دیدار می‌تواند به آمادگی ملی‌پوشان جهت حضور قدرتمند در جام جهانی کمک کند. 

بازی با روسیه جهت کشور عزیزمان ایران افتخار است / عزت‌اللهی

عزت اللهی: بازی با روسیه جهت کشور عزیزمان ایران افتخار است

عبارات مهم : ایران

هافبک تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران پیش از دیدار با روسیه اعلام کرد: این دیدار می تواند به آمادگی ملی پوشان جهت حضور قدرتمند در جام جهانی کمک کند.

به گزارش ایسنا به نقل از اسپورت روسیه، دو تیم ملی روسیه و کشور عزیزمان ایران امشب (سه شنبه) در شهر کازان در دیداری دوستانه برابر هم به میدان خواهند رفت. سعید عزت اللهی پیش از این دیدار گفت: بازی با روسیه جهت ما اهمیت زیادی دارد. جهت ما افتخار است که می خواهیم با میزبان جام جهانی بازی کنیم. هم کشور عزیزمان ایران و هم روسیه در حال پیشرفت هستند و تیم های بهتری شده است اند.

بازی با روسیه جهت کشور عزیزمان ایران افتخار است / عزت‌اللهی

هافبک تیم ملی کشور عزیزمان ایران راجع به شرایط خود در لیگ روسیه، گفت: من خوشحالم که در لیگ روسیه بازی می کنم. این تجربه خیلی خوبی جهت من هست. پارسال وقت بازی در لیگ قهرمانان را داشتم که خیلی برایم ارزشمند بود. البته سال مشکل برایم بود ولی حمایت کارلوس کی روش را احساس کردم و جهت تیم ملی به صورت فیکس به میدان رفتم. الان تمام تمرکزم روی این است که در آمکار خودم را نشان دهم. فقط به جام جهانی فکر می کنم و می خواهم با آمادگی خیلی خوب تیم ملی کشور عزیزمان ایران را در روسیه همراهی کنم.

واژه های کلیدی: ایران | روسیه | آمادگی | جام جهانی | سعید عزت اللهی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs