روی ایران تاکسی زورگیری شناسایی پلیس آگاهی

روی: ایران تاکسی زورگیری شناسایی پلیس آگاهی ماشین پراید اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کاش شرایط بازی فینال در خرمشهر فراهم می‌شد / قلعه‌نویی

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی می‌گوید: از تمام کسانی که در این یک سال با او کار کردند حلالیت می‌طلبد.

کاش شرایط بازی فینال در خرمشهر فراهم می‌شد / قلعه‌نویی

قلعه نویی: کاش شرایط بازی فینال در خرمشهر فراهم می شد

عبارات مهم : ایران

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی می گوید: از تمام کسانی که در این یک سال با او کار کردند حلالیت می طلبد.

به گزارش ایسنا، امیر قلعه نویی در نشست خبری پیش از دیدار فینال جام حذفی بین تراکتورسازی و نفت، اظهار کرد: در ابتدا تسلیت می گویم به خاطر اتفاق معدن یورت گلستان. امیدوارم مسوولان به پرسشها معادن پیگیری کنند تا دیگر این اتفاقات نیفتد.

کاش شرایط بازی فینال در خرمشهر فراهم می‌شد / قلعه‌نویی

او مدعی شد: در این چند سال مردم جهت مسوولان مهم نبودند اگر در این سال ها آن ها پنج درصد از وعده های ارزش را عملی می کردند اوضاع مردم بهتر بود و اتفاقاتی نظیر اتفاق پلاسکو و معدن گلستان اتفاق نمی افتاد. ان شاءالله دولت تازه جهت مردم کار کند.

قلعه نویی افزود: تسلیت دوم را به علی دایی می گویم به خاطر فوت دایی اش. هم چنین افزایش نمایندگان کشور عزیزمان ایران به لیگ قهرمانان آسیا را تبریک می گویم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی می‌گوید: از تمام کسانی که در این یک سال با او کار کردند حلالیت می‌طلبد.

سرمربی تراکتورسازی در ادامه افزود: جا دارد از تمام کسانی که در این یک سال با من کار کردند حلالیت بطلبم. ما سختى ها و آسانى ها های زیادی داشتیم ولی در نیم فصل دوم تیم خوب و همدلی داشتیم. از کادر تیم و رسانه ها و مردم تقدیر می کنم که در سرما و گرما از تیم حمایت کردند.

سرمربی تراکتورسازی افزود: می گویند آذری ها جزو نخستین ها هستند ولی من می خواهم یک جمله دیگر بگویم. به نظر من آن ها نخستین با معرفت های کشور عزیزمان ایران هستند. درست است که در آن دو تا سه سالی که در تبریز کار کردم با خود من هم بدرفتاری شد ولی یقین دارم مردم شریف و نجیبی دارند. شاید در بیش تر جاهای کشور چنین اتفاقاتی رخ دهد ولی من امیدوارم آن چه که لیاقت مردم تبریز است به آن دست پیدا کنند.

وی افزود: در ابتدای فصل تیم بسیار خوبی داشتیم ولی زمین تمرین مناسب نداشتیم. هنگامی که من جهت ورزشگاه نقش دنیا اصفهان رفتم گفتم خدایا آیا این استادیوم در اصفهان وجود دارد ولی چنین زمین چمنی در تبریز نیست. امیدوارم که ان شاءالله مردم آذربایجان به آن چه که لیاقت دارند برسند. می خواستم از همین جا از آن ها حلالبیت بطلبم. از بازیکنانم هم حلالیت می طلبم و همین جا می گویم اگر حرفی زدم و اگر اعتراضی کردم به خاطر منافع تیم بوده است چون فردی که مسوولیت دارد و به نوعی پدر تیم است باید تشرهایی بزند تا نظم تیمی رعایت شود.

کاش شرایط بازی فینال در خرمشهر فراهم می‌شد / قلعه‌نویی

قلعه نویی در بخش دیگری از صحبت هایش راجع به دیدار فردای تیمش برابر نفت تهران، گفت: نفت تیم بسیار خوبی است و مربی خوبی هم دارد. امیدواریم که هوا و زمین اجازه بدهد تا بازی خوبی را انجام بدهیم. ما با افتخار به خرمشهر آمدیم و اعتقاد داریم این شهر می تواند نماد کشور عزیزمان ایران باشد. اگر هم به این جا آمدیم هیچگونه نامه ای به شرکت لیگ نزدیم و اعتراضی نداشتیم لیکن اعتقاد داریم با دل باید به این جا بیایی و بازی کنی. البته اعتقاد دارم باید برنامه ریزی انجام می شد و امکانات بهتری تدارک دیده می شد.

متاسفانه بعد از جنگ هیچ گونه کاری جهت استان خوزستان به خصوص خرمشهر نشده هست. فکر می کنم سال ۸۰ الی ۸۱ به این جا آمدم تا به امروز فقط یک پل ساخته شده است هست. اگر پول یک روز نفت را به این استان تخصیص داده شده است بدهند خیلی از پرسشها حل خواهد شد. اگر قرار بود فینال را در خرمشهر برگزار کنند ای کاش شرایط سخت افزاری اش را مهیا می کردند.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی می‌گوید: از تمام کسانی که در این یک سال با او کار کردند حلالیت می‌طلبد.

او ادامه داد: شما به کشورهای حوزه خلیج فارس نگاه کنید. فاصله آن چنانی با کشور عزیزمان ایران ندارند ولی امکانات آن ها را ببینید و ببینید چه ورزشگاه هایی دارند. ورزشگاهی که قبلا در آن بازی می کردم الان شبیه اولدترافورد شده است است تازه این ورزشگاه را می خواهند خراب کنند و یک مجموعه مدرن تر بسازند.

سرمربی تراکتورسازی اضافه کرد: ما روز گذشته در محل تمرین تیم حاضر شدیم و واقعا حسرت خوردیم کشوری که این همه ثروت دارد و از حمایت مردمی برخوردار هست، کشور عزیزمان ایران هم دارای قدمت ۹ هزار ساله است ولی زمین مناسبی در خرمشهر وجود ندارد. ان شاءالله این پرسشها لحاظ شود و در خرمشهر هم زمین تمرین مناسبی وجود داشته باشد.

کاش شرایط بازی فینال در خرمشهر فراهم می‌شد / قلعه‌نویی

وی راجع به بازی تیمش برابر نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: بازی فردا شرایطش با لیگ تفاوت دارد و ما استراتژی که بازی قبل داریم فردا نخواهیم داشت بلکه باید عوض کردن استراتژی بدهیم. تیم ما در چهار بازی اخیرش در لیگ ۹ امتیاز به دست آورده ولی واقعیت این است که یک نیم فصل است که از بی یاری و نداشتن بازیکن عذاب می کشیم ولی با همه این شرایط بازیکنان ما ایثار کردند و با جان و دل جهت تیم بازی کردند. بازیکنان ما با همه مشکلاتی که وجود داشت با جان و دل جهت مردم آذربایجان تلاش کردند.

قلعه نویی ادامه داد: می دانیم نفت از بازی مستقیم بهره می برد و فردا هم از همین حربه به دنبال زدن گل خواهد بود. امیدوارم بازیکنان مان بتوانند این تاکتیک را خنثی کنند و ارتباط بین خط هافبک و فوروارد حریف را ببندند و اجازه ندهند از این حربه به گل برسند.

سرمربی تراکتورسازی در پاسخ به این پرسش که با در نظرگرفتن این که حلالیت طلبیده آیا قرار است از سرمربیگری تراکتورسازی خداحافظی کند؟ گفت: من معمولا خیلی وقت ها حلالیت می طلبم هنگامی که نزدیک سال نو می شود حلالیت می طلبم و حتی چند وقت قبل از بازیکنان حلالیت طلبیدم.

کار ما سختى ها و آسانى ها دارد و گاهی شاید تندی کنیم به همین خاطر وظیفه خودمان می دانیم از کسانی که در تیم حضور دارند حلالیت بطلبیم. فوتبال هم این گونه است شاید مدیریت کلوب بخواهد در فصل تازه تصمیم دیگری بگیرد و بخواهد تیم ارزش از این که است بهتر شود. درست است که ما امسال سوم شدیم ولی با شرایطی که ما داشتیم تیم ما واقعا ایثار کرد که به مقام سومی رسید، می توانست خیلی پایین تر از این در جدول جا بگیرد لیکن ما در نیم فصل دوم برنامه جهت تیم مان تدوین کردیم که یکی از آن ها همراه با سروش رفیعی بود و دومی بدون سروش رفیعی بود. هنگامی که سروش از ما جدا شد نفراتی که مدنظرمان بود جذب کردیم ولی به یک باره چهار بازیکن از جمع ما جدا شدند و یک بازیکن مان هم مصدوم شد و در ادامه پنج بازیکن را در اختیار نداشتیم این در حالی است که در فوتبال روز دنیا هنگامی که تیمی یک بازیکن را نداشته باشد در عملکردش تاثیر می گذارد به طور مثال همین پرسپولیس امسال زمانی که کامیابی نیا را در اختیار نداشت روی عملکرد تیمش تاثیر می گذاشت. می خواهم بگویم ما نتیجه های بدی نگرفتیم. ما عالی ترین تیم بیرون از منزل بودیم در حالی که زمین تمرین مناسبی نداشتیم ولی با همه مشکلاتی که داشتیم بازیکنانم ایثار کردند.

وی راجع به فهرست اخیر تیم ملی که به وسیله کی روش اعلام شده است هست، گفت: من لیست را ندیدم ولی شنیدم که چه نفراتی دعوت شدند. هنگامی که شخصی مسوولیت فنی دارد حق گزینش هم قاعدتا با او خواهد بود. در تیم ما هم خیلی ها بودند که شایستگی حضور در تیم ملی را داشتند این که آیا گزینش نشدند به نظر سرمربی تیم ملی بر می گردد.

قلعه نویی راجع به بیانات ایمان موسوی که از دوران حضور قلعه نویی در استقلال حمایت کرده بود، گفت: من فیلم صحبت های آقای موسوی را ندیدم ولی شنیده ام که چه چیزهایی گفته هست. این صحبت ها نشان می دهد که عزت و ذلت دست خداست. یقینا آن هایی که روزی من در استقلال بودم و کارهایی انجام دادند حقیقت را خواهند گفت اگر هم نگویند یقینا در آینده حال و روز خوبی نخواهند داشت.

این عنوان روشن شد و مطمئنا بقیه پرسشها هم روشن خواهد شد. آن کسانی که حرف های بی ربطی که در ارزش و شخصیت خودشان بود را زدند یقینا روزی واقعیت را خواهند گفت. مطمئنا آن آقایانی که یکسری حرف ها را زدند این روزها حال و روز خوشی ندارند.

واژه های کلیدی: ایران | سرمربی | بازیکن | خرمشهر | بازیکنان | سرمربی تیم | تراکتورسازی | سرمربی تیم ملی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs