روی ایران تاکسی زورگیری شناسایی پلیس آگاهی

روی: ایران تاکسی زورگیری شناسایی پلیس آگاهی ماشین پراید اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات ماموریت مهره‌های خاص برانکو

برانکو ایوانکویچ سرمربی پرسپولیس جهت فرشاد احمدزاده و صادق محرمی در بازی برابر السد قطر برنامه‌های خاصی را در نظر گرفته است. 

ماموریت مهره‌های خاص برانکو

ماموریت مهره های خاص برانکو

عبارات مهم : کانال

برانکو ایوانکویچ سرمربی پرسپولیس جهت فرشاد احمدزاده و صادق محرمی در بازی برابر السد قطر برنامه های خاصی را در نظر گرفته هست.

به گزارش خبرآنلاین؛ این دو بازیکن قرار است در کانال سمت راست، بااهمیت ترین مهره های تیم ارزش باشند و وظایف خاصی دارند. آمارها می گوید فرشاد احمدزاده و صادق محرمی، تکنیکی ترین بازیکنان پرسپولیس هستند و از این رو، برانکو قصد دارد مثل دیدار با نسف قارشی، کانال سمت راست را تقویت کرده و از سمت چپ خط دفاع السد جهت رسیدن به گل استفاده کند. فرشاد بازی تاخیری انجام می دهد و صادق ارسال های بدی دارد که این تنها ضعف دو بازیکن یاد شده است است ولی برانکو به هر دو نفر اعتقاد و اعتماد کامل دارد و به آنها گفته باید عالی ترین مدل فوتبالی را در این سمت انجام بدهند.

حضور حسین ماهینی درسمت راست خط هافبک نیز، کمک شایانی به این دو نفر به خصوص در بحث پوشش هنگام از دست دادن توپ می کند. وحید امیری نیز باید مثل بازی با نسف و صحنه گل اول سرخپوشان، خیلی هنگامی که تمرکز کار در سمت راست هست، از سمت چپ جدا شده است و به سمت راست بیاید تا به صادق و فرشاد کمک کند. این بااهمیت ترین نقشه برانکو جهت گلزنی است.

ماموریت مهره‌های خاص برانکو

واژه های کلیدی: کانال | برانکو | بازیکن | بازیکنان | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs