روی ایران تاکسی زورگیری شناسایی پلیس آگاهی

روی: ایران تاکسی زورگیری شناسایی پلیس آگاهی ماشین پراید اخبار حوادث

گت بلاگز بازار خودرو تولید خودروهای کره‌ای در کشور عزیزمان ایران کلید خورد

با اجرایی شدن برجام شرکت خودروسازی هیوندای کره جنوبی به کشور عزیزمان ایران بازگشت و هم‌اکنون نیز به دنبال گسترش فعالیتهای خود در صنعت ماشین است.

تولید خودروهای کره‌ای در کشور عزیزمان ایران کلید خورد

تولید خودروهای کره ای در کشور عزیزمان ایران کلید خورد

عبارات مهم : ایران

با اجرایی شدن برجام شرکت خودروسازی هیوندای کره جنوبی به کشور عزیزمان ایران بازگشت و هم اکنون نیز به دنبال گسترش فعالیتهای خود در صنعت ماشین است.

به گزارش ایسنا، در دهه گذشته هیوندای در کشور عزیزمان ایران حضور داشت و بعضی محصولاتش همچون آوانته و ورنا در داخل تولید می شد ولی چند سال پیش به دنبال بعضی تحریم های خارجی، این شرکت همچون بعضی دیگر از خودروسازان خارجی کشور عزیزمان ایران را ترک کرد و تولید این خودروها نیز متوقف شد.

تولید خودروهای کره‌ای در کشور عزیزمان ایران کلید خورد

با این حال با کارها صورت گرفته از سوی دولت تدبیر و امید و مخصوصا اجرایی شدن برجام از حدود دو سال پیش روند بازگشت خودروسازان بین المللی به کشور عزیزمان ایران شروع شد و به دنبال آن شرکتهایی همچون پژو، سیتروئن و همچنین هیوندای به کشور عزیزمان ایران بازگشتند.

پژو در دور تازه فعالیتهای خود در کشور عزیزمان ایران به دنبال تولید خودروهای پژو ۲۰۰۸، ۳۰۱ و ۲۰۸ است که البته تولید انبوه پژو ۲۰۰۸ از حدود دو هفته پیش شروع شده است هست. سیتروئن نیز به دنبال تولید چند محصول تازه خود در کشور عزیزمان ایران است که طبق شنیده ها تا چند ماه آینده تولید نخستین محصول سیتروئن شروع خواهد شد.

با اجرایی شدن برجام شرکت خودروسازی هیوندای کره جنوبی به کشور عزیزمان ایران بازگشت و هم‌اکنون نیز به دنبال گسترش فعالیتهای خود در صنعت ماشین است.

شرکت خودروسازی هیوندای کره جنوبی نیز حضور مجدد در کشور عزیزمان ایران را با تولید خودروهای آی ۱۰ و آی ۲۰ شروع کرد و در حال حاضر نیز به دنبال توسعه فعالیتهای خود در کشور عزیزمان ایران هست؛ به گونه ای که در بروزترین اتفاق در این زمینه اعلام شد خودروی هیوندای اکسنت نیز در کشور عزیزمان ایران به تولید خواهد رسید.

روند بازگشت خودروسازان بین المللی و تولید خودروهای خارجی در کشور عزیزمان ایران در حالی است که کارشناسان معتقدند تولید و مونتاژ خودروهای خارجی در کشور عزیزمان ایران باعث زیاد کردن اشتغال در صنعت خودروی داخلی، توسعه صنعت قطعه سازی و همچنین کم کردن خروج ارز جهت واردات خودروهای آماده خواهد شد.

واژه های کلیدی: ایران | خارجی | هیوندای | بازار خودرو

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs